Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prémiovou účast ve Stachách na soutěži provázelo nevlídné počasí, skoro až zima, ale ze začátku to vypadalo že pršet nebude. Pořadatelé využili pěkného areálu místního autobusového nádraží, doplnili prostor pro start asfaltem a pak se běželo po celkem slušně připravené dráze. Měli jsme startovní číslo sedm.

První šli domácí ale nervozita před vlastním publikem se projevila, doufám že se jim z prvního místa na startu zadaří víc u nás. Pak největší favorit potvrdil i přes problém na startu svou kvalitu - Sudoměř A  18,29. Trochu už to vypadalo na problém s časomírou, levý proud se rozsvítil až po sepnutí časomírya ,ale šlo zřejmě jen o chybu na signalizaci. Třetí Drachkov se marně snaží pokořit dvacetivteřinovou hranici a ani tentokrát to nevyšlo - 20,73 stačilo až na šesté místo. Nišovické potkalo to co v Dražovicích, ale do natažených hadic zatlačila mašina a celkem to dohnali a obsadili osmé místo s časem 21,29.

Před našim pokusem se rozpršelo a byl už jen problém připravit spojky na základně. Psycho ulil start, proudaři se trochu zasekli ale dohnali jsme to a za deště a na težší terč jsme dali 19,72. Bohužel opět se proudaři neshodli na sestřiku, Maxa měl za 18,94. Čas byl dobrý, ale věděli sme že budem muset mít štěstí abysme letos poprvé byli na bedně. A to jsme neměli. Hned za chvilku nás vzaly o pět setin Přechovice a nakonec i Žernovice. Obsadili jsme tedy čtvrté místo. A dotáhly se na nás Přechovice v průběžném pořadí ŠHL.

Postoupili jsme také do finále, předvedli jsme průměrný útok, plný chyb, ale stačilo to na druhé místo a čas byl 16,92. O dvě desetiny nás parazila Sudoměř A.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář