Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malenice

25. 8. 2006

V Malenicích si může být člověk jist že ho nezklamou. Ani letos nezklamali: otřesný terén (hrábě asi neznají), základna v ďolíku - bahno a voda všude, organizace žádná, pivo nic moc, tak to trochu zachránila cena klobásy ale bohužel s klobásou to mělo společné jen jméno. Obrovské překvapení však bylo když se vytasili s komletní sadou pohárů. Ale v cenách opět nezklamali - nic.

Člověka pak s..e dělat pořádnou soutěž kam přijede 20 týmů, a do Malenic, Zvotok, Lčovic apod, dorazí minimálně stejný počet, a nikdo ani necekne. Když jsme dělali soutěž poprvý dorazilo taky hodně týmů, ale za každou maličkost hned byl řev a Sládka dokonce chtěli házet do kádě, parchanti. V Malenicích je účast dána tím že je pak noční v Česticích a soutěž je započtena do strak. ligy. To nás také přimělo tam jet. Příště už se snad nebudeme honit za body do strak. ligy a budem jezdit jen tam kam to má smysl. Letošní účast ve Zvotokách a Malenicích byla kromě zisku 20b úplně na nic.

Vzhledem k terénu jsme se napsali co nejdříve a hned za nás se naskládali zbylé kvalitní týmy. Jen Dolany startovali před námi a soutěž dobře rozbehli a stačilo to na druhé místo. Nám se nepovedl start, den před na tréninku Maxa schválně ulil každý pokus aby nebyl na tréninku pomalý, a ulil to i na soutěži. Někdo se rozběhl, někdo přibrzdil. Rozdělovač čekal že nás startér vrátí, když se tak nestalo doběhl k základně naplno a podklouzl. A bylo vymalováno, doběh dost dlouho, a když konečně proudi zacíli terč, najednou mašina ubrala, a do té doby perfektní proud na nástřik byl v tahu. Nakonec z toho bylo 5-té místo. Sudoměř útokem na jistotu zvítězila a získala dostatečný náskok v lize. 

Po soutěži jsme jeli opravovat mašinu na Střelu. Čerpadlo bylo úplně povolené a pokud jsme nechtěli riskovat poruchu nezbývalo nic jiného. Proč mašina ubrala se asi nikdy nedovíme, jedině že by to přijel vyšetřit Mulder se Sculiovou. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář