Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čestice

25. 8. 2006

Třetí ročník noční soutěže v Česticích pro nás ve znamení obhajoby loňského úspěchu. Letos hrozilo počasí, ale jako vždy se meteorologové-tipéři dost spletli. Jen občas spadlo pár kapek. Ale na účasti se to projevilo, nepřijelo 10týmů z původních 45 přihlášených. Ale i tak 35 týmů je pěkné číslo.

Na soutěž se přihlašovalo již od loňské soutěže, šli jsme tedy jako č.7. Dolany měli dvojku a vzhledem k trati byly největším favoritem. Dali 22,47 to byl vítězný čas až do konce soutěže. Nám se nevydařil rozdělovač a pravý proud, stálo nás to minimálně druhé místo, možná i první, výsledný čas byl 23,17. Deváté plechovky ukázaly že ještě nepatří do šrotu a 23,01 nás pěkně štvalo. Zvláš´t když ještě nebyl konec. Náš tým se po odběhnutí zdržoval v prostoru pivních stanů a tak zbylé tými nemohu hodnotit. Sudoměř měla už silně podmáčený terén a tak z toho bylo přes 24s, to jsme již začali tušit že to bude dobré. Maří nepřijela, Budilov dostal eNko a bronz jsme udrželi.

Slavili jsme statečně, zvlášť proudaři byli jako vždy vpředu. Ráno nás čekala soutěž v Dražovicích  a dost se divím že jsme vůbec vyjeli. Ale nakonec jsme neběželi a asi to bylo tak lepší, alespoň jsme v klidu okoukli pár zlepšováků na naši soutěž.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář