Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přešťovice

19. 7. 2006

Tak konečně se dostávám k pár řádkům o oslední soutěži. Fakta a článek jsou ja Sumhasliga, ovšem odepřeli mi autorství, tomu se děti říká ošklivá nepěkná věc, fuj. Autorský zákon na ně. To jsem tam moh aspoň pomlouvat nejmenované mudly.

Z našeho pohledu je soutěž taková černobílá, v první kategorii jasné vítězství, takticky jsme si počkali na dobrém povrchu na konkurenty, a pak s vědomím výkonu s Drachkova tento čas téměř na setinu zopakovali a zaslouženě vyhráli. Čas hovoří, a některé mašiny prostě netlačí, to je vše co pod tíhou cenzury mohu napsat. Nálada tedy výborná a připravovali jsme se na druhý pokus. Nutno dodat že se v našem týmu začíná projevovat u jednoho člena touha lovu a toulek přírodou, tedy myslivec Bobo opět posílil Myslivecké združení Dolany. Zmiňuji to proto že se mu to trochu vymstilo, stejně jako jízda na kole z Lipna den před soutěží. Ale co naděláme, mládí se musí vybouřit a poučit.

Druhá kategorie Šumavské ligy startovala ihned po, malá přestávka by se hodila, ale pořadatelé neustoupili. Možná pod vlivem únavy z druhého běhu, nebo úmorného vedra, rychlou vodou na asfaltu, nedostatečným odporem pro hadice, kdy se válejí po sobě jak se stahnou ze základny, to vše mělo vliv na opět hodně zkažených útoků. Dolany vyhrály, ale s kusem štěstí, nedotahli, ale sestříkli. Maří taky nic moc. Sudoměř dotahovala levý proud ve dvou a ještě to stačilo na třetí místo. Pak se zadařilo domácím. My jsme měli štěstí v neštěstí, výkon a čas nic moc, ale o pár desetin jsme se udrželi na 5tém místě, ostatní se poskládali těsně za nás. Získali jsme tedy body do ligy a udrželi druhé místo, ale vlci dravci už jsou nám v patách a půjdou na krev, takže takhle ne hoši. takhle ne, budem muset zabrat a naše "oblíbené" nástřikáče se holt překonat a zabodovat trochu víc! No ale kdyby ná mněkdo před začátkem ligy řekl že budem po třech soutěžích na druhém místě tak mu dáme pac a pusu.

Závěrem bych chtěl vyzvat někoho zodpovědného, aby vždy ve čtvrtek večer zamkl Bobovi kolo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výkon

(Mára, 21. 7. 2006 8:54)

Tak to si vystih přesně.

zmizel

(Kaja, 20. 7. 2006 14:52)

nejak mi zmizel komentar kde jsem se ptal komu zavram hubu? ze by nekomu v modlesovicich svym vykonem?

Kronika

(Kaja, 20. 7. 2006 14:51)

jinak se rozebehla tvorba kroniky, sice se zpožděním ale přece, navíc mám většinu textů zpracovaných na netu, jen tam přidám cenzurované věci. takže se mě na to občas zeptejte a kontrolujte výsledky at se to pohne, pač v tomhle vedru sem línej jak Bobo na vypalování.

A ještě k tomu pravopisu, je fakt že sem to po sobě nečet ani jednou, jsme tu přece mezi svými. Příště to dam napsat Přemetovi a pak ještě budete vzpomínat.......

pravopis

(Mára, 20. 7. 2006 14:33)

Pravopis je tvojí slabou stránkou Kájo, jinak ten článek o Přešťovicích si napsal hezky, až jsem se divil. Místo zamykání kol, by sme měli raději někomu zamknout hubu.

pravopis?

(Kaja, 20. 7. 2006 8:53)

co je to pravopis?

to je združení od slova zdržovat se (v lese a v hospodě)

Pravopis

(Frk, 20. 7. 2006 8:38)

Nepíše se náhodou s ve slově sdružení?Kájo,Kájo ten pravopis.Bobo v pátek na kole jezdit nebude.Jen planuje účast na festu v Přeštěnicích.A to na Hondě,takže ho nohy bolet nebudou.