Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drachkov

6. 7. 2006

Přípravu na drachkov provázeli problémy se sestavou, pražský zedník nedostal volno, nebo spíš nadělává na dovolenou, to je to skoro to samý jako ta svatba.... A kamioňák si vesele jezdil v Itálii. Naštěstí se vrátil po dvou soutěžích na dovolené a třech soutěžích strávených na svatbě stabilní savista. Frk opět byl béčkař a na proudu jsme provedli výměnu kus za kus z Dolany.

Do Drachkova jsme přijeli mezi prvními a mohli si zvolit na startu druhé místo, radši jsme ale šli čtvrtí. Dolany šli třinácté a měli jsme tedy dost času probrat změny. Nám problém výměna nedělala, naopak, levý proud si spojil vše sám. Bobo Dolanům na základně trochu překážel, ale snad v tom nebyla chyba.

Soutěž zahájil domácí Drachkov, stařší tým ukázal že pořád umí, ale už to není co bývalo, čas 23,38. Pak šli ČZ a Vacovice. A už přišla řada na nás. Z hráze nad námi nás sledovalo pár fanoušků, mezi nimi se přijel podívat i Láďa. Asi nám přinesl víc štestí než když běhal s námi. Vše klaplo perfektně a čas 21,13 je náš rekord na sklopky. Vylepšili jsme si loňské maximum, dosažené shodou okolností také v Drachkově z 21,60.

Po nás vyrazili Přechovice, vítězstvím by získali putovní pohár. Zaostali však o desetinu za námi. Sudoměř nezazářila, snad pak v řečech  že dávaj 19tky a 20tky a na soutěži maj smůlu, a stačili tím nakrmit polovinu přihlížejících, takže prodavač klobás zlostně skřípal zuby. Budilovu dával Milan z Dolan velké šance, naštěstí nepříliš rychlý zadek a výsledný čas byl 21,40. Bylo jasné že nás čeká velký úspěch. Na start šli Dolany, a Bobo na pravém proudu měl své instrukce. Navíc nemají ještě doladěnu novou mašinu, ale jen málo chybělo. Čas 21,71 by jindy možná stačil na medailové příčky s přehledem, dnes však Kalenice nedali nikomu šanci a ostatní ve snaze se jim aspoň vyrovnat předvedli nadlidské výkony :)))

Vezli jsme tedy pohár za první místo, putovní pohár, dárkový koš za 500, a čtyři menší opice, pač jsme dostali pivo zdarma a jestě se s námi podělili Přechovičtí za ten putovní pohár.

Škoda jen že s námi nebyl pan Rouče, jak říkali Přechovičtí: "ten by se tu dneska nadnášel"!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář