Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strašice

29. 6. 2006
 Pátý ročník soutěže O pohár starosty obce Strašice se odehrál jako tradičně v areálu místního koupaliště. A jako loni i letos v soutěži bojoval velmi slušný počet soutěžních týmů: 7 družstev žen, a 22 mužů (z toho 5 týmů veteránů).


Vítězství nepřijeli obhájit Přechovice, a tak putovní pohár čekal na nového majitele. Jako první z kandidátů na vítězství nastoupil na start Drachkov, vítěz dvou ročníků, ale čas 38,83 stačil jen na 6.místo. O místo lépe se vedlo Česticím, čas 35,56. Na startu osmá Sudoměř předvela útok bez chyb a zvítězila časem 28,94. Dolanští měli čas 30,12 což znamenalo 3.místo. Nám se opět zadařilo a skončili jsme čtvrtí s časem 30,88. Ale mohla za to z části prasklá vana, která nás minimálně o vteřinu zpomalila. Ke konci startovního pole byli dva týmy z prachaticka, Žernovice a béčko Sv. Maří. Žernovice potvrdili roli favorita a ohrozili Sudoměř časem 29,28 a obsadili druhé místo. Sv. Maří s vypůjčenou mašinou od domácích útok nedokončila díky rozpojenému „B“ na rozdělovači.


Kategorie veteránů probíhala souběžně s muži, z vítezství se radovali naši veteráni z Kalenic, kteří by se s časem 38,06 umístnili celkově na slušném 6.místě. Tým opět posíl jeden mladý na rozdělovači a jeden starý na levém proudu. Druzí skončili domácí a třetí veteráni z Čestic.


Soutěž žen vyhráli Čestice za 30,83, druhé byli ženy ze Sousedovic s časem 32,06 a třetí Maldějovice 34,12.


Během soutěže se rozbil levý terč, pořadatelé ho zprovoznili, ale od té doby fungoval spíše jako sklopka, naštěstí k závadě došlo při sedmém týmu a nebyla tak příliš narušena regulérnost. Problém byl také s najížděním a dopravou k základně. Což je tradiční problém, ale pořadatelům to evidentně nevadí.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář