Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řepice

18. 6. 2006

Po roční přestávce se opět konala soutěž v Řepici. A zároveň to byla první letošní soutěž kde se sjela až na Dolany nejlepší družstva s obou okresů. Měřilo se stopkami, za terči byli plechovky, takže tradičně slabota.

Jako první šli na start Přešťovice, to že moc nejezdí bylo znát, a nepříliš přesvědčivý výkon zadku znamenal čas 24,44. Pak se prohodili Nišovice s Přechovicema, a Přechovický strojník nestíhal céčkové spoje, trochu zdržení a čas 21,94. Pak šli tedy Nišovice a potvrdili stoupající formu, myslím že ještě měli chybu na béčkách, že je táhli moc rovně a zbrzdila je smyčka na béčkách, 24,75. Domácí tradičně NP, a pak se chtěla předvést  Sudoměř, ale čím víc se chce tím hůře, a béčko z mašiny se válelo před základnou.  Čas 26,88.

Pak už jsme šli mi, v nové neokoukané sestavě, co post to pojem: koš- Marek, savice- Psycho, strojník- M.Rychtář z Přešťovic, béčka- Frk, rozdělovač- Kája, l.proud- Maxa, p.proud- Bobo.

Jako jednotlivci jsme to měli perfektně vymáklí, bohužel selhala souhra nováčka savisty s rutinérem košařem, takže savák zůstal na mašině. Čas 23,00 a při pohledu na další strtovní pole jsme mohli odjíždět.

Následovalo totiž kvalitní obsazení z prachaticka: Žernovice, Budilov A,B, Sv. Maří.

Žernovice rozpojili druhý béčkový spoj, Budilov B má do áčka ještě co dohánět, takže nás předběhl celkově třetí Budilov A 22,28, a vítěz Sv. Maří časem na jistotu 21,25s a získali potřetí za sebou putovní pohár.

Takže červnová sklizeň brambor pokračuje, někteří z nás našli dětinskou radost v tom že jsme vezli putovní pohár od Přechovických na příští týden do strašic. Nebýt nevydařeného, katastrofálního a komického vystoupení našich fotbalistů, asi bysme se z něj i večer napili. Takhle nás postihla druhá rána, a ještě když jsem před devátou odjížděl, oplákaval nový béčkař schody před hospodou.......

Příští týden Strašice, jedou i veteráni, ať co nejdřív naplníme tu novou polici a máme klid.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář