Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrsková soutěž v Novosedlech

28. 5. 2006

Soutěž se uskutečnila na bývalé střelnici, což je docela pěkný areál s vhodným zázemím na pořádání soutěže. Horší to bylo s tratí pro útok a překážky. Obě byly kratší, na útok o kousek, ale na překážky už to bylo znát dost, hlavně od rozdělovače do cíle byl úsek krátkýá a byl problém stihnout zapojit proudnici.

Celkem se nám povedlo rozlosování. kdy jsme podle představ šli první na štafetu a veteráni hned po štafetě na útok. Ve štafetě startoval Frk, Bobo(celkově první), Psycho, Marek(celkově třetí) a Michal. Celkový čas byl 82,86 to udělat na okrese tak Pěnčové pálí rotky hned pod tribunou.......

Pak nastoupili na útok veteráni ve složení: Štěpán, S.Kadaně, Rouče, J.Zábanský, Kája, J.Purkrábek st, Frk a časem 32,4 nasadili laťku hodně vysoko všem týmům.

"Ačko" šlo jako sedmé ve složení: Marek, Michal, Radek, Psycho, Kája, Bobo, Maxa a po vydařených stovkách celkem v klidu. Přes menší problémy na základně a pri spojení savců byl čas 28,00 a to při převýšení které na levém proudu bylo tak k dvou metrům je solidní čas.

Pak už se jen čekalo na vyhodnocení, a to domácí protáhli na slušné 2 hodiny, takže konec byl kolem půl 7 a pak už radši nic nebudu hodnotit.

Výsledky a fotky jsou v fotogalerii