Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední víkend v červenci patří soutěži v Přechovicích, kde jsme nechyběli od roku 1998, což už je solidní šnůra. Někdy se vedlo lépe (hlavně v začátcích) jindy hůř (jednou jsme dostali i eNko). Ale poslední roky to nebylo nic moc, hlavně díky problémům s nástřikem. Ten jsme loni vypilovali, ale pořadatelé se rozhodli pro sklopky, a široké hadice. Ve finále měli být úzké a tak jsme vezli oboje a to nikdy nedopadlo dobře.

Soutěž byla ve znamení ztrát favoritů. Z první pětky pořadí ŠHL před soutěží zabodovali jen Žernováci.Přechovice měli problémy na náběru, Dolanský prodař dal proudnici jen na jeden zub, Sudoměři zachyboval rozdělovač, u Sv. Maří nedoběhl proudař a prostříkal. Budilov A chyboval na předku a ještě nespojili savice a bylo z toho enko a hodně zbytečná ztráta bodů. A tak se dařilo rezervním týmům, Budilo B a Sudomer B se předvedli solidními útoky, Žernovice předvedli útok bez chybičky, Drachkov potvrdil že oproti loňsku uděli obrovský pokrok, a také parádní útok. Nišovice mají na lepší čas, a celkem v pohodě dali čas na druhé místo.

Náš útok začal slibně, od základny jsme odbíhali včas. Zadek měl rezervy, cca vteřina zdržení, ale alepspoň jsme dotahli na čáru. Bohužel naši proudaři by se potřebovali dostat ještě blíž, protože stříkat z čáry 3 vteřiny na sklopku je moc. A pravý proudař se taky nevyznamenal.

Skončili jsme tedy sedmý, i mimo finále, to nám bylo nabídnuto běžet, ale vzhledem že už strojník odjel a nechtělo se nám svěřovat stroj do "cizích " rukou a navíc pivo teklo a nikomu se už moc běžet nechtělo. S útokem máme zkušeností relativně dost, na široké jsme dali před mesícem v Sušici výstřik za 17 na široký hadice, ale husa nebo kachna za první místo nás nelákala.

Vzhledem k bodovým zisklům soupeřů jsme se posunuli na 4 místo v lize, přeskočil nás Drachkov o bod, hned bod za námi je Sudoměř. Pokud chcem udržet minimálně první pětku, musíme příště zabodovat posdstatně lépe.

Příští víkend asi nikam nepojedem, máme další šanci potrénovat. Do Sousedovic nás asi nikdo nedostane a jet ZCHL si necháme až na Bílenice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přečte

(Milan, 3. 8. 2007 18:35)

historie

(Kaja, 31. 7. 2007 21:38)

nevim proc tu vytahujes stary krivdy z minulosti? to uz je davno promlceny :))

No ale je to pravda, z chyb jsme se poucili a uz je neopakovali, vlastne ani nemeli moznost, kdyz nas pak dali na jiny posty... Ale nevim jestli si tve povzbuzeni Milan tady precte. Ale slysel jsem ze to je trochu jinak, prej uz se nemoch koukat na pravy proudy a nastupuje tam on. to ze konci je jen mateni konkurence.

Milan

(Frk, 31. 7. 2007 19:57)

Dočet sem se,že strojník z Dolan končí.A to kvůli bezvýznamné chybě ve finále.Bez tak je to novinářská kachna.Stalo se před lety:Náš strojník v Repici měl zavřený kohout na mašině a my sme se divili,kde ta voda je.Náš proudák nestíhal v Drachkově,malinko to odčinil,když šel domů pěšky.A přítomnost oba dva doted soutěží.I když ten druhý už méně :)).Tak přeji strojníkovi z Dolan jen jediné-spoustu soutěží co ho čekaj!!