Jdi na obsah Jdi na menu
 


Článek se připravuje, tak zatím jen diskuze hlavně ohledně účasti na dalších soutěžích.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

okrsek

(Mára, 21. 5. 2007 17:02)

Se startovní pozicí sem byl spokojenej, stovky sme měli hned za sebou. Čekání na útok se dost protáhlo ale pak sme ho zvládli perfektně.
K tomu okresu, vim že bysme jet měli a šance na dobrý umístění je velká. Otázkou je jaký následky na nás zanechá probdělá noc na kabátech v Plzni, byl bych nerad abysme na soutěži byli pro smích.

okrsek

(Kaja, 21. 5. 2007 14:07)

vim ze to nebylo idealni jit prvni z hlediska ty travy, ale to sme nemohli vedet a nakonec jsme vylosovali 8 a 15tku, takze bylo idealni jit na ty prekazky, pac jinak bysme tam dve hodiny cekali a pak litali ze stovek na utoky a urcite by se nam to seslo s veteranama, takhle byla stafeta odbehana nez se tam stacilo sejit vic cumilu, to je zas pozitivni z hlediska nervozity. travu meli vysict poradatele, nebo domaci vybehat treninkem :)

okrsek

(cendys, 21. 5. 2007 13:11)

Muj komentar k okrsku, na stovkach jsme sli behat prvni a docela to byla znacna nevyhoda, takhle vysoka trava uz dlouho na stovkach nebyla. A to jsem si jeste krokoval drahu a vysla mi ze je 110 metru dlouha, ale to jsem se mohl mylit. Jinak pri utoku byl perfektni zadek, predek taky sel az na malou chybicku...ale na case to videt neni.....

okres

(Kaja, 21. 5. 2007 10:20)

"OKRES (CENDYS, 21. 05. 2007 08:51)Tak pojedem na ten okres, kdyby zalezelo na mne ja bych jel."

Já bych byl taky pro, protože letos máme konečně 4 hodně dobrý běžce a pokud by zaběhli bez chyb uděláme dobrej čas. Já bych taky jel, ale jestli tam pak budem koukat na povalující se mátohy, tak to nemá cenu, zvlášt když 3 z nich patří do tý silný čtyřky. Je třeba se domluvit včas a tenhle týden to nahlásit, podle mě bude v pondělí nebi už teď v pátek losování.