Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na domluvě termínů se pár lidí svezlo po ŠHL i konkrétně po nás, a ikdyž to většinou šlo od jednoho člověka, ten je ale součástí "našeho" vedení, a tudíž to berem jako názor všech. Po tom nikdo neměl chuť jít na předání pohárů, kde se daly očekávat narážky na to že je nám pohár za strakonickou ligu dobrej, nebo že se tam dem najíst.

 Tím že jsme si nepřišli pro pohár jsme vzbudili další pohoršení, což se dalo čekat a byl to vlastně účel, už nás nebaví poslouchat něco o atestech, a nebezpečný mašině, vyhrožování nepojištěnou soutěží, atd.

Každý rok naše SDH platí přes 2 tisíce na členských poplatcích, a vrátí se nám v podobě delegovaného rozhodčího na soutež. A možnosti startovat na okresním kole, které rok od roku ztrácí úroveň, a zařazením do ligy, o které nemá nikdo přehled, ani se pořádně předem neví co se započítá, o průběžných výsledcích nemluvě. Polovina soutěží nestojí za nic, a aby také ne, když nejsou žádné požadavky na pořadatele, ohání se bezpečností, ale bahno kolem základny nebo díry na dráze, to zachrání přetlakáč. Za první místo se někde dávájí 4 plechovky piva, jinde za druhé nic. 

 Letos jsme konečně vyjeli díky nové technice i dál a proč neobětovat hodinu času navíc na cestu třeba do Lišova, když tu samou hodinu pak prostojíme zbytečně v Sousedovicích na hřišti? Proč si jet někam pro pohár zadarmo, těch máme plnou hospodu, ale jestli se chcem ještě zlepšovat, musíme hledat motivaci jinde. A co na tom že tam bude rozhodčí lajdák, co čas na přípravu odhadne, na základnu přes břicho neuvidí, pořád lepší než si hrát na něco k čemu tu máme daleko.  

Myslím že termínová listina projde několika změnami, a svěží vánek ji trochu pročistí, možná s tím budem mít problémy, asi se nedostanem tam kam chcem, nebude možný aby jel někdo 70km z práce na otočku, ale s tím se budem muset vyrovnat, stejně jako jsme museli s atestem (který má mimochodem je fa.Flidr na jednu proudnici, takže zbylé jsou bez certifikace, ale jen ta naše vadí protože není z výzbrojny ve Strakonicích). Seznam soutěží se tu objeví co nejdřív.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář