Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letos naše druhá účast na Západočeské hasičské lize se uskutečnila v Dražovicích kde soutěž pořádali podruhé. Loni jsme přijeli v katasrofálním stavu a radši jsme ani nepokoušeli štěstí a soutěže jsme se neúčastnili. Letos nás nic nerozhodilo a pokusili jsme se naplnit náš smělý cíl - být v bodované patnátce. Z našeho kraje přijela Sudomeř, Nišovice a Dolany. Dolany šli na hulváta a béčkař pořádně neroztáhl hadice a proudi byli daleko a na tvrdé sklopky nemělo cenu plýtvat s vodou. Nišovický ulili první start a mezi tím jim spadl koš. Košař ho šel opravit, ale v rozporu s pravidly a musel ho tedy vrátit kam spadl. Zadek se s tím jakž takž vyrovnal ale další chyby znamenaly stejně neplatný pokus. Sudoměř šla před námi a určitě chtěli ukázat že i na ŠHL se dávají časy pod 20 vteřin. Bohužel menší zaváhání na zadku znamenalo čas "až" kolem 20,5. Nám se útok celkem vydařil, ale asi jsme měli problémy na spojích a odbíhali trochu déle. Strojník musel nepatrně ubrat, i s rozdělovače jsem musel odpustit víc. A výsledný čas byl 20,17. To bylo v tu chvíli průběžné 8. místo. Do konce soutěže zbývalo ale ještě hodně kvalitních týmů a nakonec jsme se posunuli až na 14 místo, a podařilo se nám "urvat" dva bodíky z prestižní Zčhl.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sestrik

(Kaja, 16. 8. 2007 15:38)

Sestrik byl patril mezi nase lepsi, zvlast v na tyhle sklopky, ale zaroven se ukazalo ze se bude muset pracovat i na sestriku vic nez doted, pac budou rozhodovat cim dal vetsi malickosti. Ja jsem celkem spokojen, mylsle jsme ze jsme meli celkovep omalejsi predek, ale ty vystriky me trochu uklidnili :)

čas

(frk, 15. 8. 2007 17:05)

Věděl sem,že na nějaké čelní umístnění nemáme.Ale je lepší jet na soutěž a měřit se s těmi nejlepšími než jet někam jen kvůli umístnění a poháru.Přál sem si čas pod 20s.Ten nám těsně unikl.Takže spokojenost tak napůl.Zvlášt,když Bobo naměřil výstřiky kolem 18,30 a 18.50