Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loni jsme v Drachkově získali velmi cenné vítězství, a letos jsme tedy obhajovali putovní pohár. Co si budem povídat, vzhledem k současné formě jsme si moc šancí nedávali, ale nešlo o žádné body a tak jsme jeli s taktikou - "Dolanský hulvát". 

Původně měli být nástřikové terče, což by byla naše výhoda, ale Maxa se zasek v Itálii a tak běžel proud Čenda a ten na nástřik nikdy neběžel, takže jsme byli rádi nakonec za sklopky, které pořdatelé vzhledem k silnému větru zvolili. A i ten vítr nás stál umístění, protože Čenda nabral špatný směr a měl problém s chycením proudnice, nedotahl až na čáru jako pravý proud, asi by sestřík v pohodě nebýt toho větru. Prostřik byl asi vteřina, navíc k tomu přičteme zmatky s přidáním plynu a čas byl 21,80 což v stále lepší konkurenci stačilo na 5-té místo. Před nás se natlačili Nišovice, poslední dobou čím dál lepší Drachkov, Žernovice a Sudoměr. Přechovice dali koš do kádě, Dolanům se v kádi utrhl koš, a Budilov prostříkal. Žádná velká sláva až na první tři to tedy nebyla.

Do drachkova se jelo 2x, protože si proudaři nedali do auta proudnice a museli jsme se pro ně vracet, protože s půjčenými by jim to asi neběželo. Takže proudařům je udělena důtka, která bude oficiálně vznesena na výroční schůzi. Zachránit je může jedině sestřik pod 19,5 na jakékoli soutěži.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář