Jdi na obsah Jdi na menu
 


No a do třetice všeho špatného, na velmi pěkně připravené soutěži v Budilově jsme nevyužili taktického postavení na startu, bohužel se vloudila chyba tentokrát na koši a to nás stálo cenné body a troufnu si říct medailové umístění. A chybovali skoro všichni takže jsme zas tak neztratili ale tím se chlácholit nemůžem.

Bohužel jsme na tom tak že pokud chcem trénovat budem muset zrušit některé soutěže, a pokud se nám loni dařilo bez tréninku, letos to vzhledem k častým změnám v sestavě asi nepůjde a trénovat budem muset. Takže ted v sobotu bude trénink, a jsem moc zvědav jestli se tam budou zas provádět blbosti než aby se pořádně trénovalo, protože to pak nemá cenu trénovat a můžem jezdit jako divávi na to výkony u stánku s pivem máme dobrý.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

trenink

(Kaja, 14. 7. 2007 10:16)

a az ti ja dneska na treninku reknu co vim, tak se priste bude chovat takhle celej tym vcetne tebe!

zitra

(Kaja, 13. 7. 2007 19:31)

na treninku n a to nebudes mit cas, protoze budes stridat becka s proudem, becka s proudem, becka s proudem...... doufam ze je zajistena bedna ci dve

zítra

(Frk, 13. 7. 2007 16:08)

Zítra na tréninku Ti to povím.Neřekl sem Ti to,protože jsem myslel na úplně jiné věci.A otevřeně to nechci psát,protože se to týká jen a jen nás.

cenzura

(Kaja, 11. 7. 2007 18:37)

Cenzura probehla, protoze jsme nerozumel otazce a ta by mohla zavadet k ruznym spekulacim, navic my jsme tam byli zdaleka nejtizsi, takze nevim co Frk myslel, a ze si na to vzpomel zrovna dneska a nerek mi to vcera osobne?

divny

(Kaja, 11. 7. 2007 17:05)

je ze tu nikdo nic nepise, nemate zadny komentare :)