Jdi na obsah Jdi na menu
 


Před dvěma roky jsme v Bohumilicích útok nedokončili protože prasklo béčko, loni strojník zakončil sezónu dříve, tak až letos jsme zabodovali.

Do ŠHL přijelo soutěžit třináct týmů. Někdo přijel pro dílčí úspěch na samotné soutěži, zbytek bojoval o body do závěrečného hodnocení ligy. Patřili jsme do druhé skupiny a hlavně jsme sledovali konkurenty z Přechovic, o možném útoku na první místo jsme neuvažovali.Soutěž rozeběhli domácí, a dali solidní čas 32,39. Pak štěstí v ŠHL zkusila Čkyně a nebyl to také nejhorší pokus. Třetí Žernovické béčko mělo patřit mezi favority, ale čas přes 50s mluví za vše. A jako čtvrté šly Přechovice. Pravý proud nahradil strojníka a to jim dost pomohlo, myslím že nová sestava na proudech je lepší než předešlá. Trochu rozháraný útok, hlavně na hadicích, a výsledný solidní čas 27,09. Pro nás to znamenalo dát také pod třicet, zvlášť když náš tajný favorit na výhru- Dolany, zklamal. A Budilov dal těsně pod třicet. Šli jsme tedy na jistotu, ale to co předvedl strojník to zaslouží poklonu. Dal vodu úprdelně přesně, byla těsně po doběhu rozdělovače a proudů, nástřik taky šel, a tak byl výsledek 25,52, což je na Přechovické nástřiky super čas. Pak už nás nikdo neohrozil, Nišovice zamotali hadice, Benešova hora ukázala jak se košem přidá plný plyn a vypadalo to že se mašina rozletí na kousky. A čekalo se na Žernovice. Prý z nás měli vítr, ale nevím. Na koši to jistota byla, to je pravda, ale dál? Kdyby šli na jistotu tak nezalejou předek tak rychle, maj něco natrénováno to je pravda, ale myslím že když jim sedli spoje šli také na vítězství, a to se jim povedlo, čas 25,05 znamenal první místo. Pro mě to znamenalo že jsem vyhrál konečně tipovačku. Brali jsme tedydruhé místo a to je hodně dobré.

A také jsme nejen uhájili a dokonce ještě navýšili náskok na třetí místo v lize. Druhé místo je historický úspěch pro náš tým. Vyhlášení ligy popíšu v dalším článku, ale až se z toho vyhlášení vzpamatuju......

K soutěži musím ještě říct že domácí mají pěkný areál, a určitě je tam hodně rezerv, jak na parkování (nechápu proč nepouštěli parkovat dozadu na hřiště), tak upravě kolem základen. A hlavně ta voda, to byla hrůza, po útoku jsme vyndali hrst písku z koše, a proudák říkal že pu po sestřiku nějak křuplo v proudnici a začala prášit, že by kamínek? Snad to bude OK, je to naštěstí ta můjčená :). Jinak ceny a poháry dobrý, komu daj domácí puťák je na nich. Byla to jedna z lepších soutěží co jsme byli, když zapomenu na tu vodu, tak i patří do lepší poloviny v ŠHL.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář